makinë për paketimin e sheqerit

Shitet nga: sefa 26 Pri 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kaçanik
makina ka kapacitet prej 36kg dhe paketon 120 copë në minut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim