DYER TE BARDHA PER DHOMA 90X200m DHE MASAT TJERA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHESIM DYER Dje 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Punojm dyer dhe dritare me krejt dimenzionet ngjyra te ndryshme dhe punojm me porosi dyer duke fillu nga 60euro super zbitje kontakto.045903727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim