Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: " Kifa Mont Door" 044681559 Dje 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Posedojm te ghitha llojet e dyerve dhe nghyrat spas porosity
Posedojm motrr per dyer te garazhav te Volga dhe industriale
Dyert jane te firmave te njohura Horman dhe Novoferm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim