Konstruk i hekurit

Shitet nga: avni 15 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Kaçanik
shitet konstrukti 35m gjatesi 12 m gjersi shtyllat jan 10x10 murin ekan 1.cm shtyllat kane gjatesin 2.80 si dhe kapriatat 12 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim