Konstrukcion Metalik per ndertim te objekteve te..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP.FACOM 04 Sht 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kaçanik
Furnizojm me te gjitha llojet e konstrukcioneve metalike per ndertim te objekteve industriale,depove
fermave etj. Me dimonsione sipas porosis . gjersi deri 25m max .( pa shtylla ne mes te objektit).
gjatesi =(pa kufi) sipas porosis si dhe lartesi sipas porosis.

Porosia juaj do te kryhet ne afat me te shpejt te mundshem 7 deri 10 dit ,pas dates se kontraktuar.
Te gjitha pajisjet dhe elementet percjellese per (ankerim) do te u a sjellim te ngjyrosura me ngjyr themelore.
Ju ofrojm transportin si dhe montimin ne objektin tuaj duke perfshir dhe sandwich panelin ose llamarinen (veqmas)
Qmimi : 1.20 eur/kg.
Deri ne objektin tuaj.Te konstruktuara.Montimi ne objektin tuaj nuk esht i llogaritur. Ju mirpresim per bashkpunim.!...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim