Pishina ME&DI Bën Instalimin e Pishinave

Shitet nga: Hetem 11 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pishina MeDi bën instalimin e pishinav,private dhe publike me mjete zvicrane
Si dhe ofron te gjitha Kemikalet per pastrim
Po ashtu edhe ngjyrosjen
Po ashtu edhe mirmbajtje e tyre
Mund ti shihni disa foto oregjinal qe i kem ba ne ne shum vende te Kosoves po ashtu

Punojm edhe ne zvicer
Mund te na kontaktoni ne kta numra
044/283381 044/130391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim