DYER TE BARDHA TEL/045903727

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHESIM DYER Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejm prodhimin e dyerve te drurit per shtepi etj. dyer 60 - 110 euro dyr krejt dimenzionet i punojm
045903727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim