Dritare Plastikes Shume lire

Shitet nga: Qesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten Dera Hymjes, 5 Dritare, Dera Banjos me dritare edhe 4 Dritare te mesme per tavan
Mund te hy ne ndrrim edhe me Ibercuk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim