ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Sot 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA ALUMINI FLETZAT JANE NGA ALUMINI TE MBUSHURA ME IZOLATOR-PURPEN EDHE BOSHTI KU PSHTJELLEN ROLETAT ESHTE METALIK EDHE LLAGERAT JANE METALIK./ GJITHASHTU JU OFROJM EDHE ROLETA NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR DISPONOJM VETEM ME NGJYR TE BARDH.,NJEKOHISHT JU OFROJM ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/MOTORI ESHTE ME DY LLOJ KOMANDASH ME QELS/NDRPRES/ DHE ME DIRIGJUES/DIGITRON/.TANI PO JU JAPIM QMIMIN E DISA ROLETAVE TE PLASTIKES PER DRITARE 80X140 VETEM 30 EURO PER DERE 80X210 48 EURO TE ALUMINIT PER DRITARE 80X140 VETEM 40 EURO DHE DERE 80X210 65 EURO, ETJ, ETJ
POROSITNI DISHKA ELITARE
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 viber+37744148991.
PUNOJM NE TER TERITORIN E KOSOVES.
DIASPOR NE SHUMICEN E PUNVE RETH 80 PERQIND I PUNOJM PER DIASPOR DHE GJITHMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE JU PER TI POROSITUR ROLETAT SDUHENI ME QENE FIZIKISHT PREZENT NE KOSOVE MUNDE TI POROSITNI ROLETAT DHE TI PAGUANI PERMES MONI GRAMIT DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT.
KLIENT TE NDERUAR JU NJOHTOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE
DY SHTETE. NE ZVICER DHE HOLAND ME NDIHMEN E NDERMARSVE SHQIPTAR. NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE FITONI
KUALITETIN DHE PUNEN E NJEJT SIKURSE TEK ROLETAT QE EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE NE KEMI EDHE RRJETA MBROJTSE KUNDER INSEKTEVE TE CILAT JANE LEVIZSE E TE CILAT MUND TE INSTALOHEN MBI ROLETA TE JASHTME KLASIKE JU OFROJM EDHE PERDE TRAK ME QMIM PROMOVUES KEMI EDHE ROLO PERDE DHE PERDE ZEBRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim