Shitet Gjysem Alfa

Shitet nga: Fatmir 25 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet Gjysem Alfa ne gjendje te rregullt dhe shum I rujshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim