Tavolinë Pune për Fëmijë

Shitet nga: ssam 27 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet tavolina e punës për fëmijë. Ajo ka hapësirën e punës, vendin për elemente shkollore (lapsa, ngjyra, ngjitësa, etj) si dhe raftin për libra/fletore me derë me çelës. Tavolina shumë e përshtatshme për femijë nga parashkollorë deri në klasën e 3-të.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim