Shesim inventar per caffiteri-pizzeri

Shitet nga: Rrapi 25 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Të tjera
Shesim tenda per caffiteri apo pizzeri tenda esht kjo qe po shifni edhe ne foto si dhe dritaret qe hapen gjat stines se veres dhe per stin tjera mund ti mbyllim..te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit 044227825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim