INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita Sot 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin ,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe metali nxhyra dhe dimenzione sipas kerkeses viber +383 49 886 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim