Karrika me shumice dhe pakic

Shitet nga: Arlind 20 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika nga druri me shumice mbi 300 copa, me mbulese dhe pa mbulese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim