Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina .....Me Qera

Shitet nga: Remzi Salihu 15 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim