karrika tavolina TENDA ME NXEMJE

Shitet nga: tenda 21 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim ne sherbim tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje dhe me ndriqim tavolinat jan me mbulesa transporti dhe montimi behen ku do ne ks shpejt dhe korrekt numri per kontakt 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim