Xhip pet perego

Shitet nga: Edi 04 Shk 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Lodra
Xhipi ka dy shpejtsi dhe rykferci 12 volt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim