Kamin

Shitet nga: Ahmet Bela 17 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte ne gjendje shum te rregullt e perdorur vetem 1 vjet...ngroh 70 meter katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim