Shporet per nzemje

Shitet nga: bahri 18 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporetin me nxemje shum i mir 2 jav i pordorur eshte 27kw arsyeja qe po e shes se jam ne zvicerr e po du me shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim