Shporet kamin

Shitet nga: Kastriboy 29 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet kamin me furre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim