Bukpjekes dhe gjithqka nga brumerat

Shitet nga: Qesa 25 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Të tjera
Shitet maqina per buke kifle dhe gjithqka nga brumrat shum e mir edhe let te perdoret e ardhur nga gjermania ka edhe flet udhezuesin per pordorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim