Maqin per buke kifle dhe gjithqka nga brumrat

Shitet nga: Qesa 17 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Të tjera
Shitet maqina per gatimin e bukes kifleve gjithqka nga brumerat maqima eshte e ardhur nga gjermania dhe ka flete udhezimin per perdorim te lajmrohen vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim