izvushnik dhe gjera tjera

Shitet nga: nejazi kuka 08 Gsh 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Të tjera
Izvushnik guri per mprehjen e sakicav motor per kultivator apo diq tjeter tenda per dritare 4 metershe e shum e shum gjera tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim