ORE DORE FERRUCCI

Shitet nga: ardit 18 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Për meshkuj
ora edhte per meshkujt eshte e perdorur shum pak
resistent ndaj ujit nuk ka ndonje problem
eshte shum e mir shkon me gjithqka
nuk eshte prish kurr per me rregullu eshte perdor pak edhe bateria nuk mundet me ju hargju

muni mem kontaktu ne email,viber,telefoniphone ipad ps3 games ps3 ps3 kamera


pc


games


lojra etjtop ore dhe stoli
ora ora per dorestoli
g shock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim