Guitar Preamp Koch Pedaltone PDT-4

Shitet nga: zoki 15 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
KOCH PEDALTONE - Guitar preamp with 4 x 12ax7 tubes .
2 channels plus boost, crunch channel and solo boost.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim