Kitara akustike

Shitet nga: ardit 07 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitara eshte ne rregull nuke eshte profesionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim