YAMAHA PSR 9000

Shitet nga: alban 24 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES PSR 9000 NE GJENDJE TE RREGULLT ME TE GJITHA RITMET. ME RAM 65 MB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim