Dj DoNi qmim exra lir

Shitet nga: Liridoni 11 Krr 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bëj muzik me dj prefesional per dasma edhe gjdo mledhim tuajin si dhe ipet zerimi me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim