Husky

Shitet nga: Laqi 22 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet dhe mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim