Qen hasky

Shitet nga: Mergim 11 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen hasky asht shum i Bukur dhe ndegjuashum iVaksionuam asht 9.muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim