Qen sharri dhe qen karabash

Shitet nga: ibrahim mulaku 20 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
sitet qeni 10 muj per me shum ne numrin e telit 045 905 947 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim