Qen

Shitet nga: Kushtrim 19 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   500 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes meqken ruajse per shtepi dhe bageti shum e mir per info kontakt telefoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim