qen sharri

Shitet nga: egzon 14 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
qen sharri esht shum i mir per lufte dhe per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim