shitet qeni civil

Shitet nga: isa 07 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni civil .emri i tij eshte reksi dhe eshte race e pastert,qeni eshte i sert per ruajtjen e shtepise ,pllaseve,eshte rojtar dhe leh tere naten ,eshte i ndegjueshem per pronarin.arsyja pse pe shes eshte se i kam 3 qen e smundem mu kujdes per to
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim