Shiten 6 dhi dhe 7 edha

Shitet nga: Isa 08 Pri 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Dhite jan shum tmira ,qumeshtore ,3litra qumesht i ka nje dhi,lum ai qe ka nafak i blen,ka mu kan i knaqt ,po spo ka kush me mi rujt .qmimi i volitshem 800 euro ne shkurt. nr i telit;045-328-224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim