shiten dhit me edha

Shitet nga: isa 17 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shiten dhit urgjent arsyja pse pi shes ska kush mi run qmimi shum i volitshem dhit jan tameltore 10 copa tmdhoja i kan ka 4 litra qumesht tjerat ka 2 litra qmimi 2500 ero krejt 19 copa dhi e 21 edha plus kan mu shtu 2 copa dhe copa 130 ero copa lum ai qe ka mi ble jan shum tmira dhe me edha e dhi jan 41 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim