Biciklet Mali

Shitet nga: Bicikleta 15 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Kaçanik
: Biçikleta
Bicikleta eshte ardhur nga Zvicrra dhe eshte ne gjendje shume te mire, preferohet per terene malore.

Drita LED Para dhe Mbrapa
Mates te Shpejtsis + Shume Opcione Tjera
24 Shpejtsi
Gjithqka eshte SHIMANO origjinal
Frenat i ka me disk

Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim