MACHINE PER FITNES

Shitet nga: Bobi 01 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Te nderuar,
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim