Shtage per peshkim

Shitet nga: Urimi 16 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Jan ngjendje trregullt , per kfalitet veq ato qe kan njohuri e din qe kto firma nuk jan qfardo malli..... pres bleres marakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim