Ski dhe snowboard

Shitet nga: Endrit 18 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Sport dimëror/ujor
gjindemi ne doganaj te kaqanikut kemi te gjitha paisje qe nevoiten per skijim , Ski , Snowboard, saje , qizme etj...
-Adresa: Doganaj, Kacanik , rruga per brezovic

Viber : +37744345663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim