Çanta dhe Kuleta

Shitet nga: Nijazi 02 Pri 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Çanta per femra nga likura dhe skaji ,si dhe kuleta per femra dhe per meshkuj nga firmat me te njohura siç jan Michael kors , louis vuitton , dolce gabana , Prada e shum e shum te tjera me qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim