Dallana dhe Dimia

Shitet nga: Kreshnik 25 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Kaçanik
Dallom,Jelek ari me fun dhe dimia Kuq E Zi.
Dalloma 150 euro
Jeleku i arit ose kompleti 200 euro
Dimiat Kuq E Zi 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim