Syze Ray Ban Classic Original

Shitet nga: Isa 03 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kaçanik
Syze, Ray Ban Classic Original, jan syze me vler 200$ qe ne euro i bjen 181€. Jan te perdorura Made in Italy por i kam blere ne Amerike nuk e kam kutine apo diqka tjeter jan veq syzat. Per me shum mundeni me shiku n'google modelin e ktyre syzave RAY BAN CLASSIC GREEN ORIGINAL WAYFARER RB2140 902/50-22. Masi qe jan te perdorura un do ti jap me ni cmim shum t'volitshem dhe me cmim te fundit. Nese nuk besoni e keni edhe foton qe e kum shti e marrt prej Google me cmim t'sakt te syzeve.Mundeni me shkru ose me thirr ne VIBER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim