Tenda me qera

Shitet nga: Ali Palloshi 08 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Tenda dhe DJ me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim