auto larje Titan

Shitet nga: ali 27 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Kaçanik
autolarje TItan e sa po ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me uj te ftoht edhe te ngroht vetem zorren dhe pishtolin nuk e ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim