vjeta per mish te fresket

Shitet nga: nexhmedin 06 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shesim vjeta per mish te fresket te llojeve te ndryshem te rritur ne menyr natyrale pranojm edhe porosi bejm pregaditjen dhe transportin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim