Penthaus Banes 300 m2 me Kamin Xhakuzi Teras

Shitet nga: Çaka 09 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Kaçanik
Shes Banesen Luksoze Ose Penthausin - papafingon, Afer 300 Quadrat ne kaçanik me Teras te madhe me pamje fantastike natyrisht kush e Don kaçanikun me pamjen ne te gjitha anet e qytetit banesa gjindet afer postes/policis ndërtim i ri banesa ka 3 dhoma Salon te madh me Kamin dhe kuzhin të hapur dhe banjo moderne, banesa ësht e mobiluar ne mënyr moderne komplet me të gjith paisjet mobile ekskluzive.Përveç Banjos moderne banesa ka në Dhomen e xhumit Edhe Xhakuzin, ka nxemje qendrore me rrym + Kamin + Klima
banesa shitet si qe shihet ne fotot me te gjitha paisjet dhe mobilet, nçoft se Jeni te interesuar edhe për anijen ose yachtin ne foto ësht ne shitje momentalisht xhindet ne bregdetin shqiptar-shqiperi në xhirin e lalzit çmimin esht 150,000 Euro për me Shum detaje mund të na Kontaktoni në telefon.Aga.SAM
Tel.00377/ 44 22 78 06
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim