Banesa me Qmim te volitshem

Shitet nga: valon 21 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Kaçanik
Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 Sallon+kuzhina. Banjo Shpajz dhe ballkon. Kati 4 i banimit Mund te na kontaktoni edhe ne viber 0038649281137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim