Banesa ne Prishtin

Shitet nga: Avdush Kuka 30 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Kaçanik
JAP BANES me QERA ne ULPIAN

Banesa eshte teresish e mobiluar dhe ka kete renditje :

+2 Dhoma
+ Kuzhin
+ Banjo

Banesa leshohet edhe per studenta edhe per Familjar.

Per me shume kontaktoni ne nr : 044 862 021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim