Banesa shum luksoze me 250m2 Kacanik

Shitet nga: Shitesi 09 Pri 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Te Stacioni Trenit
Sipërfaqe: 250 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Kaçanik
Shitet bansa shum luksoze me hapsire te madhe prej 250m2

Banesa posedon:
Sallonin
Dy dhoma gjumi
Kuzhine moderne ekskluzive
Dy banjo
Keto te gjitha se bashku kane hapsire prej 180m2 ndersa kesaj hapsire i eshte e bashkangjitur banesa tjerer me hapsire prej 90m2 e cila poashtu posedon :
Sallonin dhome ndeje
Dhoma gjumi 2 cope
Banjo 2
Shpajz dhe terase

Banesa ka hyrje te veqante nga rruga kryesore qka e bene shum te pershtateshme per bisnese si ordinance mjeksore zyre si dhe veprimtari tjera ekonomike

Vlene te theksohet se banesat jan ne Katin e pare- te reja dhe nuk shiten ndarazi por vetem si nje banese se bashku me siperfaqe prej 250m2

Cmimi sipas marreveshjes nuk pranojme kompesime

Eshte oferte dhe mundesi e veqante sepse ofrohet hapsire e madhe ne nje vend ndersa gjendet ne lokacion shum te pershtateshem
Kontakti edhe ne Viber Free +37744507518
044507518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim